Přivolejte si sváteční pohodu novým povlečením!

Ještě ani neskončilo babí léto a už nám obchodníci připomínají blížící se Vánoce. Konec roku, uzávěrky v práci, úklid domu a chystání sváteční atmosféry může být dost stresující. Jak se tomu vyhnout?

Změna je život, pusťte ji i do ložnice

Nenechte se udolat požadavky okolí. Ale hlavně, myslete na řádný odpočinek. Ani pět káv denně vám nevynahradí několik hodin spánku. Pokud máte problém s usnutím, možná vám pomůže změnit vzhled vaší ložnice. Přizpůsobit si ji tak, aby se stala opravdovým relaxačním koutkem, ne jen místem, kam každý večer bezmyšlenkovitě uleháte.

K změně vzhledu vám může pomoci i výměna ložního prádla. A teď nemyslíme jen pravidelné praní a obměnu lůžkovin. Příjemnou atmosféru může navodit i úplně nové povlečení, které dosud nemáte okoukané. Když si navíc pořídíte nějakou sváteční sadu, uvidíte, že se ve vaší ložnice najednou budete cítit úplně jinak.

Samozřejmě záleží na tom, jaký typ povlečení zvolíte. Pokud chcete něco opravdu pohodlného, ale zároveň líbivého, zvolte flanel. Je měkký, velmi příjemný na dotek a v zimních měsících vás opravdu zahřeje. Navíc už dávno nemusí mít potisk jak z babiččiny skříně.

Jestli vám ale vadí příliš „plyšový“ vzhled flanelového povlečení, zkuste klasickou bavlnu, která je navíc jednodušší na údržbu. Nejlepší pro navození slavnostní atmosféry je ale povlečení z bavlněného saténu. Díky jemnému lesku tohoto materiálu vaše postel získá punc elegance a vy se budete cítit jako v pohádce. Každý den tak pro vás může být svátek.

Vyřešte dárky při vánoční akci Kvalitexu

Ložní povlečení se hodí i jako dárek pro vaše blízké, obzvlášť když dobře znáte jejich vkus. Zaměřte se na kvalitní materiál, aby jim povlečení vydrželo dlouho krásné tak, jako když ho poprvé rozbalí. Inspirovat se můžete třeba na stránkách jihočeské firmy Kvalitex, která nabízí kvalitní ložní prádlo české výroby. Určitě vás potěší nejen šířkou výběru, ale i příznivými cenami.