Rádi trávíte víkend aktivně? Tipy kam vyrazit za báječnými zážitky, levně!

Pokud hledáte článek, který Vás přesvědčí konečně se sbalit a vychutnat si právem zasloužený dámský víkend aktivním způsobem, jste na správném místě. Každá žena by si měla tento luxus čas od času dopřát. Důvod je prostý. Doba se zrychluje, všichni neustále někam pospícháme a mnohdy zapomínáme na to nejdůležitější. Na sebe samotné. Nastal čas se trošku rozmazlit. A protože víme, že každá jste jedinečná, připravili jsme hned několik tipů jak si užít čas mimo domov po svém. Na cestu si s sebou vezměte Vaše odhodlané, statečné a pozitivně naladěné já, 1 příruční zavazadlo, malou svačinku, inspirující knížku na cestu vlakem (šetříme peněženku i životní prostředí) a vzhůru za dobrodružstvím!

Kam zavítat u nás v Česku

Začneme tipem pro ženy, které preferují méně fyzicky náročnější aktivity a pozvolný start po Novém roce. Právě Spa & Wellness programy jsou ideálním řešením. Takovýto relax udělá dobře nejen vašemu tělu, ale i mysli. Domů se vrátíte jako znovuzrozená.

Spa & Wellness

Karlovy Vary
Kdo by neznal staré známé Karlovy Vary, místo proslulé krásnou přírodou, léčebnými prameny, bohatými procedurami a ještě bohatším kulturním životem. Doporučujeme Villu Renan, která nabízí například Hubnoucí balíček pro 1 osobu. Očekávat můžete přistrojovou liposukci, lymfodrenáž, 20-ti minutovou skořicovou masáž či zábal. V ceně balíčku je taktéž ubytovaní na 2 noci, 2x snídaně formou bufetu a spousta dalších výhod jakožto i zapůjčení trekingových holí a tištěné mapy nebo 40-50% sleva na další procedury. Je libo 10% sleva do lázenského centra Alžbětiny Lázně? Pro bližší info navštivte  slevomat.cz, kde aktuálně tato akce probíhá.

Mariánské lázně
Tak jako v Karlových Varech i zde na Vás čeká bohatě nabitý program v Hotelu Goethe. Těšit se můžete na aromamasáže, suché uhličité koupele či na neomezený vstup do bazénu. Dále doporučujeme přírodou obklopený Spa & Wellness Hotel St. Moritz, který na Vás dýchne nenapodobitelnou atmosférou a zaručeně potěší nejedno tělo  skvělými procedurami.

Fitness víkend
A co takhle trošku se zapotit? Pokud jste zastánkyně více aktivního sportu, určitě navštivte stránky ElixirActiv.cz. Najdete zde fitness pobyty za opravdu výhodné ceny nabízené sportovní agenturou ElixírActive.

Vybrat si můžete:
Energy fitness víkend – program zahrnuje tyto sportovní aktivity Nordic Walking, Funkční kruhový trénink, Powerjogu, Jumping, Tabatu TRX, Fitball workout i lyžování.

Party fitness víkend – kromě výše uvedených aktivit Party fitness zahrnuje i Pump gravity, Flowin, Fitbox, SUP jogu, Aerobic, Zumbu či Koloběžkový sjezd, výhodou je, že si sami připravíte vlastní na míru šité  fitnessové menu

SpartanCAMP – vhodný pro milovníky překážkových běhů a funkčního tréninku, jedná se o opravdu nabitou sportovní akci vyplněnou Fitcross tréninkem, Powerjogou, Core, TRX a spoustou dalších zátěžových aktivit