Nebankovní americká hypotéka

Dnešní doba nasvědčuje a umocňuje v lidech pocit, že je všeho dostatek, a tak si s ničím nemusíme dělat starosti, protože máme na výběr z milionů možností. Jenomže, co dělat v případě že máte záznam v registru nebo nejste dostatečně bonitní klient, potřebujete nutně půjčku a v bance Vás odmítnou?

ilustrační foto: Pixabay.com – StockSnap

Začíná přituhovat a v takovém případě nám vstávají vlasy hrůzou a mysl se zaobírá pouze myšlenkami na to, jestli je možné peníze získat ještě jiným způsobem než v bance. Začínáme si zbytečně dělat starosti a často se teprve až v této chvíli díváme na jiné existující půjčky a na jiné možnosti, jak si vypůjčit peníze. Setkáváme se s možností u soukromých společností. A právě zde se můžete seznámit s nebankovní americkou hypotékou. Výhodný finanční produkt s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti, který navíc toleruje například nízké příjmy nebo registry čili v podstatě pro banky špatnou bonitu žadatelů o úvěr.

Hned několik výhod najednou

Na internetu je k nalezení i americká hypoteční kalkulačka, kterou můžete využít, abyste si spočítali základní splátky. Doba splatnosti se pohybuje až do třiceti let. Úrok je navíc velice nízko, abychom v tomto případě mohli konkurovat bankám a díky tomu si mohli získat nějaké klienty.

Právě tento typ úvěru umožňuje získat finance, když ručíte nemovitostí, a to až do vysoké částky s nízkou úrokovou sazbou. Ručení probíhá tím způsobem, že vlastníte nemovitost, kterou dáte takzvaně do zástavy a za níž získáte finance. Ty můžete obdržet třeba i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Získáte vysokou částku, kterou můžete použít jakýmkoliv způsobem. Velká výhoda tkví v tom, že nemusíte nikomu dokazovat, na co peníze použijete a nemusíte dokládat nějaké papíry, účty a faktury. Neřešíme ani záznam v registru. Pro naše klienty jsme v tomto zcela rozdílní od běžných bankovních institucí a záznamy tolerujeme.